Podobno więcej ludzi marnuje czas i energię roztrząsając problemy, niż rzeczywiście próbując je rozwiązać. Jeżeli zatem stoisz po przeciwnej stronie barykady, to formuła wynajmu długoterminowego jest narzędziem właśnie dla ciebie. Dlaczego popyt na tego typu usługi rośnie niczym ciasto na drożdżach i co z pewnością warto o nich wiedzieć?

Kiedy zaczynasz i kończysz dzień z zegarkiem w ręku a mimo to czujesz, że toniesz w życiowym oceanie, to znak, że doba jest dla ciebie za krótka. Dobre wieści są dla ciebie dwie. Po pierwsze takich, jak ty, jest dzisiaj znacznie więcej. Po drugie można znaleźć wyjście z takiej sytuacji. Bo o ile nikt za ciebie życia nie przeżyje czy też firmy nie poprowadzi, o tyle część obowiązków może z ciebie zdjąć. A tych problematycznych i spadających, niczym grom z jasnego nieba, zawsze najwięcej jest w związku z samochodem.

Nie na darmo mówi się, że posiadanie samochodu to dziś pogoda dla bogaczy. Biorąc bowiem pod uwagę koszty ubezpieczenia, przeglądów oraz nieprzewidzianych napraw, na utrzymanie samochodu musimy poświęcić równie okazałe środki, co arabski książę na utrzymanie haremu. A mimo to chętnych na posiadanie samochodu nie maleje. Prawdziwy ból głowy zaczyna się w momencie, kiedy samochód nękają problemy techniczne lub, co gorsza, wypadek czy też stłuczka. W przypadku tych ostatnich należy się uzbroić w cierpliwość mnicha oraz wygodne buty które się przydadzą podczas wędrówek pomiędzy serwisem a ubezpieczycielem. Brzmi jak horror a przecież wszyscy lubimy szczęśliwe zakończenia. Wyobraź sobie zatem, że nieprzewidziane koszty już nigdy cię nie zaskoczą w najmniej oczekiwanym momencie a w przypadku awarii wszelkie formalności załatwi za ciebie ktoś inny. Brzmi niczym baśń 1001 nocy, mimo że to może być Twoja rzeczywistość. Bo teraz posiadanie samochodu może być tańsze, mniej stresujące i znacznie prostsze. Co więcej, dzięki uproszczonej procedurze możesz sobie pozwalać na tak częste zmiany samochodów, jakich do tej pory nie brałaś pod uwagę. Jak to możliwe?

Mazda, MX5 test, Mazda test, Volvo XC60, blondynka, kobieta za kierownicą, blondynka w samochodzie, kobiecy test samochodu, baba za kierownicą, wynajem długoterminowy, wynajem opinie, wynajem samochodów czy warto, pisanie tekstów reklamowych, teksty reklamowe, copywriter, Anna Nazarowicz

Długoterminowy wynajem samochodu, bo o nim właśnie mowa, jest obecnie najciekawszym sposobem na posiadanie i użytkowanie własnego auta. W ramach jednej, stałej opłaty uiszczanej co miesiąc, można się cieszyć tym co daje samochód bez ponoszenia wszystkich, przykrych konsekwencji. Comiesięczna opłata uwzględnia bowiem wszelkie koszty związane z ubezpieczeniem, serwisem, wymianą opon. W razie wypadku pokryte są również koszty assistance a firma wynajmująca samochód przejmuje koordynację prac związanych z naprawą gwarantując jednocześnie auto zastępcze, podczas kiedy tradycyjny leasing zmusza nas do samodzielnej walki z wszystkimi formalnościami. O zaletach takiego rozwiązania nie trzeba zatem nikogo przekonywać. To nie tylko oszczędność dużej ilości nerwów, ale przede wszystkim czasu, który możesz przeznaczyć na znacznie bardziej istotne sprawy. Czas trwania umowy? To Twoja decyzja. Jest tu spore pole do manewru, od 12 – stu aż do 36 miesięcy. W obydwu przypadkach, po upływie ustalonego terminu możesz samochód wykupić lub też po prostu go zwrócić i wybrać sobie kolejny, dowolnie skonfigurowany przez siebie model. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz spełniać swoje marzenia o posiadaniu nowego samochodu bez konieczności jego zakupu. A kiedy dany model przestanie cieszyć, nie musisz mierzyć się z długim procesem sprzedaży oraz licznymi odwiedzinami potencjalnych kupców. Zaczynasz kolejny rok z kolejnym samochodem a jedyne, co cię interesuje, to wysokość comiesięcznej raty, która, za sprawą faktury, może być również wliczana w koszty prowadzenia twojej działalności gospodarczej. Brzmi kusząco? Przekonaj się.

Tekst: Anna Nazarowicz

Podziękowania za współpracę dla Car4Woman – wynajem długoterminowy dla kobiet

www.car4woman.com.pl

 

Mazda, MX5 test, Mazda test, Volvo XC60, blondynka, kobieta za kierownicą, blondynka w samochodzie, kobiecy test samochodu, baba za kierownicą, wynajem długoterminowy, wynajem opinie, wynajem samochodów czy warto, pisanie tekstów reklamowych, teksty reklamowe, copywriter, Anna Nazarowicz